Informace o nás

 

Na trhu s nemovitostmi působíme od roku 2001. Do roku 2009 jsme se specializovali především na realizaci montovaných sendvičových domů, od roku 2010 jsme rozšířili svoji činnost a komplexně zabezpečujeme výstavbu rodinných domů zděných na připravených vlastních parcelách, parcelách obchodních partnerů a nebo parcelách individuálních klientů. Nabízíme dále i řadové a bytové domy a apartmány.

Projekty typových rodinných domů VARIANT prezentujeme zde, v našem katalogu. A od roku 2013 jsme pro Vás připravili rozšíření nabídky o 27 nových projektů pro rok 2013 ( katalog netypových RD ).

Ke komplexní dodávce nabízíme inženýring a zajištění úvěrů. Postupně harmonizujeme naši nabídku domů s realitní činností a přípravou nových území- developerskou činnost pro výstavbu rodinných domů.

 

Budeme rádi, že případě, že víte o zajímavé lokalitě vhodné pro developerský projekt výstavby rodinných domů, nás budete o ní informovat.


Naši dodavatelé

04.06.2012 18:43

Materiál nebo technologie nám dodávají :

BEST a.s. - dlažby, betonové produkty    https://www.best.info/ CAG s.r.o. - interiérové dveře                https://www.novedvere.cz/ IPORTI PL - vchodové dveře               ...

—————


Historie projektu

Projektu výstavby typových rodinných domů VARIANT předcházela dlouholetá obchodní a realitní činnost, díky kterým nacházíme na trhu poptávku po levném bydlení. To nás vedlo k nápadu jej realizovat.